تجارت بر لبه تکنولوژی

تاریخچه ی ما

تاریخچه ی شرکت

شرکت فاوین (فاطرتجارت عصرنوین) با هدف حضور مداوم و موثر در بازارهای جهانی و فعالیت اقتصادی در امور تجارت و بازرگانی تاسیس گردید. تمرکز این مجموعه، نگاه به بازارهای جهانی و تلاش برای گسترش حضور در بازارهای جهانی بوده و در جهت رسیدن به این مهم با ایجاد همکاری ها بین این بازار ها جایگاه خود را در بازارهای جهانی ثابت و استوار نموده است این مجموعه با کادری مجرب و کارشناسانی خبره برآن است که خدماتی با استانداردهای جهانی عرضه کند و هیچ گاه کمیت را به کیفیت ترجیح ندهد. شرکت فاوین با کسب گواهی دانش بنیان، زنجیره‌ای متصل بین ایده و فناوری ایجاد کرده است که موفق شده‌ است راهنمای ایده‌ها در راه رسیدن به فناوری باشد و برخی اوقات نیز، ایده خود را به فناوری تبدیل نموده است.

1397تاسیس شرکت

شرکت فاطرتجارت عصرنوین در تاریخ 1397/07/30 به شماره ثبت 528884 فعال در حوزه بازرگانی، توسعه دهنده کسب و کارهای نوپا و سرمایه گذاری در پروژه های تولیدی تاسیس گردید.

1397هیات مدیره

شرکت ارزش آفرینان میثاق صدرا با نمایندگی آقای مصطفی راستاد، خانم سارا کریمی و آقای علی فلاح هیات مدیره شرکت فاوین (فاطرتجارت عصرنوین) را تشکیل می دهند و آقای علی فلاح مدیر عامل مجموعه می‌باشند.

1398گسترش زمینه فعالیت

شرکت فاوین (فاطرتجارت عصرنوین) با هدف زندگی هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر، با تمرکز بر توسعه و ارتقای خدمات نرم افزاری و سخت افزاری زمینه فعالیت خود را گسترش می دهد.

"مجموعه فاوین با بهره‌گیری از مجربترین کارشناسان خبره، مفتخر است خدمات بی‌نظیری به شما مشتریان عزیز ارائه دهد. "

هم اکنون با ما تماس بگیرید ، پاسخگوی شما هستیم.

تماس با ما