اپل در جریان مراسم WWDC 2021 از سیستم عامل iOS 15 برای گوشی‌های آیفون رونمایی کرد.
اخیرا یکی از دانشجویان رشته طراحی صنعتی به نام مینوود پینگ، موفق به ساخت محصولی رباتیک به نام چشم سوم (Third Eye) شده که روی پیشانی نصب می‌شود و قادر است نقش چشم سوم را برای انسان ایفا کند.
به گفته رییس جمهور، به دلیل مشکلات پیش آمده در وضعیت برق، فعالیت در حوزه رمزارزها تا اطلاع ثانوی ممنوع شد.
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران: اگر فردی در بازار رمزارزها سرمایه خود را از دست دهد، کسی پاسخگو نیست و ضمانت اجرائی ندارند.
گوگل در خلال رویداد I/O جدیدترین سیستم‌عامل خود به نام اندروید 12 را برای گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها معرفی کرد.
بلومبرگ می‌گوید وزارت دادگستری و سازمان خدمات درآمدهای داخلی آمریکا تحقیقات روی بایننس را شروع کرده‌اند. به‌نظر می‌رسد این تحقیقات فعلا در مرحله‌ی محرمانه به سر می‌برد.
به نظر می‌رسد اتریوم، دومین رمزارز بزرگ دنیا، افزایش قیمت شدیدش را در آینده نزدیک متوقف نخواهد کرد.
شرکت فاوین اقدام به تجارت و بازرگانی در زمینه صادرات و واردات مواد پتروشیمی، مواد معدنی و همچنین فلزات گرانبها کرده است.
گوگل برنامه‌های جاه‌طلبانه‌ای برای بازطراحی محیط کار دارد؛ از دیواره‌ی بادی، کانال‌ هوای پارچه‌ای و اتاق‌های جدید برای برگزاری جلسات گرفته تا آنچه این شرکت «پادهای تیمی» خطاب می‌کند.
انتشار اخباری درباره‌ی طرح پیشنهادی جو بایدن برای افزایش مالیات بر دارایی سرمایه‌گذاران باعث شد قیمت بیت کوین در ۱۲ ساعت افت ۱۰ درصدی تجربه کند و به زیر ۵۰۰۰۰ دلار برسد.
اولین شهرک (ناحیه صنعتی) استخراج رمزارز در کشور افتتاح می‌شود.
چگونه صفحه اول وبسایت را طراحی کنیم که باعث افزایش فروش و جذب ترافیک شود؟
قیمت بیت کوین در این هفته به بالاترین رکورد خود رسید و در چهارشنبه 14 آوریل تقریباً به 65000 دلار رسید. با توجه به این سطح قیمت بیت کوین و سقف بازار آن که به راحتی روی 1.17 تریلیون دلار نشسته است، سوال اصلی این است بازار فعلی چگونه افزایش قیمت بیت کوین در سال جاری را خواهد دید؟
یکی از این روش ها انجام کار به صورت دورکاری و بدون هیچ گونه محدودیت جغرافیایی است.

 

 

تماس با فاوین

 

 تهران، خیابان قائم‌ مقام ‌فراهانی، خیابان هشتم، پلاک 4

 021-86122813

 [email protected]

 Favin.ir

 FaterTejatar.ir

     

 

X