آقای فلاح با اهدای هدایای ناقابلی به پرسنل متولد شهریور ماه تولد بچه ها رو تبریک گفتند. همچنین فینال مسابقات فاطرکاپ برگزار شد که آقای بهروزی به عنوان برنده مسابقات انتخاب شدند.

نفرات برتر فاطرکاپ:
1- محسن بهروزی
2- محمد حسن فلاح
3- مانی محمدی
4- سجاد میرجعفری

در سال 1400 فاوین با هدف افزایش کارآمدی و بهره وری شرکت اقدام به افزایش نیروی انسانی و همچنین پروژه های خود کرد که در این بین می توان به پروژه هایی نظر بازی آنلاین آقاجون، سامانه بیت و گیفت و سامانه جامع لجستیک اشاره کرد.

تولد سه سالگی سحاب مهمترین محصول فاوین و جلسه آخر سال آقای فلاح با پرسنل محترم
به تیم فاوین ملحق شوید
جشن تولد بهمن ماه کارمندان فاوین

در شرکت فاوین بچه ها در زمینه گیم و تفریح هم دیگه رو به چالش می کشن و همین میشه چهارشنبه های هر هفته بچه ها دو سه ساعتی بعد از تایم اداری در شرکت میمونن و با کانتر از هم پذیرایی می کنن.

 

برگزاری جلسه فصلی فاوین توسط مدیر عامل

#فرصت_همکاری

ما داخل تیم توسعه شرکت دانش بنیان فاوین نیاز به برنامه نویس ارشد PHP داریم (تهران - حضوری - تمام وقت)

❇️ اگر دنبال بهبود شرایط کاری خودتون با حقوق و مزایای بهتری هستید، پس زمان مناسبی هست که رزومه تون رو برای ما ارسال کنید

بازی موبایل جدید ساخته شده توسط برنامه نویسان شرکت فاوین
سرانجام امکان همگام‌سازی تاریخچه چت‌ها و استفاده از واتساپ در چند دستگاه به صورت هم‌زمان دردسترس عموم قرار گرفت.
با آماده شدن کمپانی ProShares برای راه اندازی صندوق قابل معامله در بورس ، انتظار می رود که دیگران به دنبال بررسی پیشنهادات اضافی SEC(کمیسیون اوراق بهادار و بورس آمریکا) باشند.
دوره رایگان بلاکچین به همت شرکت فاوین در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی با هدف دانش‌افزایی اکوسیستم استارتاپی کشور و جذب افراد توانمند برگزار می‌گردد.
اردیبهشت سال ۹۹ بود که خبر به ظاهر خوبی در سایت‌های خبرگزاری‌ها منتشر شد؛ وزیر سابق ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمد جواد آذری جهرمی، وعده جایگزینی VDSL با ADSL و نصب ۵ میلیون پورت VDSL را تا پایان سال ۹۹ به منظور افزایش سرعت اینترنت ثابت داد.
ارزش ارزهای مهم دیجیتالی افزایش محسوسی را تجربه کرد.

 

 

تماس با فاوین

 

 تهران، خیابان قائم‌ مقام ‌فراهانی، خیابان هشتم، پلاک 4

 021-86122813

 [email protected]

 Favin.ir

 کد پستی : 1586854916

     

 

X