علی فلاح مدیرعامل  
عماد رهنما مدیر ارشد فناوری CTO برای توسعه و بهبود پروژه‌ها ایده می‌دم. وقتی تیم برنامه‌نویسی کارشون گیر می‌کنه، برای حلش میان پیش من؛ چه توی کد و دیتابیس، چه توی مسائل مربوط به تیم.
محمد‌علی خادم حسینی مدیر پروژه‌های خارجی پروژه‌های سختی که کسی قبول نمی‌کنه تیم من در اسرع وقت انجام می‌ده و سایت‌ها رو به سریع‌ترین روش ممکن طراحی و پیاده سازی می‌کنه.
کوروش ملوک‌زاده مدیر شبکه و سخت افزار

طراحی و پیاده‌سازی شبکه‌های کامپیوتری، امکان سنجی تجهیزات سخت افزاری و تامین تجهیزات در شرکت فاوین رو من انجام می‌دم.

کوثر امیرخانی پشتیبان سایت برگزاری جلسه با مشتری، بررسی درخواست‌های اونها و هماهنگی با تیم فنی، همچنین پیگیری تسک‌های انجام شده، تست، تحویل و آموزش به مشتری از کارهایی هست که به من واگذار شده.
افسانه دهقانی امور مالی و اداری مسئوليت كليه فعاليت‌هاي اداري ، پرسنلي و مالی شرکت فاوین بر عهده من است.
ملیکا کابلی پشتیبان سایت مسئولیت من ثبت درخواست‌های مشتری‌ها، بررسی اون‌ها و انتقالشون به تیم فنی هست.
همین‌طور پیگیری وظایف، بررسی و تحویل و آموزش موارد جدید به مشتری، به من سپرده میشه.
سیدمحمدسجاد میرجعفری مدیرتولید محتوا جذب و وفادارسازی مشتریان با خلق محتوا و کمپین های جذاب و رساندن یک پروژه از مرحله صفر به بلوغ و درآمدزایی تخصص و علاقمندی ویژه ی من هست.
حسین رضایی مدیر دیجیتال مارکتینگ توسعه، پیاده سازی، پیگیری و بهینه‌سازی کمپین های دیجیتال مارکتینگ در کانال‌های دیجیتال بر عهده من هست
علیرضا توفیقی

مدیر بازرگانی

به جا گذاشتن ردپایی منحصر به فرد و‌ خلاق در امور بازرگانی اصلی‌ترین ماموریت من است.
حامد بابایی مدیر بازرگانی ارتباط قوی و حرفه‌ای، و تعامل سازنده با دیگران از مهترین اهداف من است.
محمد حسن فلاح فروش بین‌الملل و تولید محتوای دیجیتال فروش محتوای دیجیتال در بازارهای بین المللی و درآمدزایی ارزی در شرکت رو من انجام میدم. همچنین توی شرکت ارتباط با خارج از کشور و یا کار با نرم افزارهای مختلف و جدید به من سپرده می شه.
ودود قدیانلو توسعه دهنده نرم افزارهای تحت وب کارهای مربوط به توسعه نرم افزار‌های تحت وب را انجام می‌دهم، همچنین بر روی دستگاه‌های سخت افزاری کار می‌کنم ، پیاده‌سازی ارتباطات اپلیکیشن موبایل با سرور یکی دیگر از کارهای من هستش.
مهدی آمره توسعه دهنده نرم افزارهای تحت وب طراحی و توسعه فرانت و بک اند و انجام می‌دم و با دیگر بچه‌های تیم برنامه نویسی فاوین به صورت اختصاصی روی پروژه سحاب کار می‌کنم.
  توسعه دهنده نرم افزارهای تحت وب برنامه نویس بک‌اند هستم، با php کد میزنم. به برنامه‌نویسی علاقه دارم و دوست دارم چیزای جدید یاد بگیرم پس سعی میکنم با بقیه بچه‌های تیم همکاری کنم، اگر چیزی بلدم یاد بدم و ازشون یاد بگیرم
مهرپویا رمزی توسعه دهنده فرانت و بک اند من به عنوان توسعه دهنده بک اند و فرانت اند پروژه‌های تحت وب، عضو کوچکی از تیم فاوین هستم و در این شرکت فعالیت می‌کنم.
میثم بیرانوند توسعه دهنده‌ی ارشد موبایل توسعه دهنده اپلیکیشن‌‌ها، سامانه‌های سه بعدی و بازی‌های موبایلی و کامپیوتری هستم؛ پیاده‌سازی پروژه‌های موبایل شرکت فاوین رو برعهده دارم.
سجاد حاجی زاده توسعه دهنده موبایل بعنوان عضوی از تیم موبایل فعالیت دارم و پروژه های‌  ios ، android و pwa شرکت رو پیاده سازی میکنم
محسن بهروزی کارشناس هویت‌سازی و ‌تولید محتوا تولید محتوا برای سایت و یا شبکه‌های اجتماعی و همچنین برندینگ و هویت‌سازی فاوین رو من انجام می‌دم و مدیر محصول بعضی پروژه‌های فاوین هستم.
پوریا طبری کارشناس شبکه‌های کامپیوتری فرآیندها و کارهای مرتبط با شبکه و زیرساخت شبکه و بستر شبکه های کامپیوتری، همچنین راه اندازی سرور ها و نگه داری از آن ها و ارائه خدمات آی تی به پرسنل جزو تسکای من حساب میشه.
امیرمهدی درزی کارشناس شبکه‌های کامپیوتری ایجاد زیرساخت و بستر شبکه های کامپیوتری، راه اندازی سرور ها و نگه داری از آن ها و ارائه خدمات آی تی به کارکنان از جمله وظایف بندست.
آرش همتی مدیر پروژه استارت آپ سامانه لجستیک مدیر، مشاور و مدرس در حوزه‌های دیجیتال مارکتینگ، فروش، تبلیغات و برندسازی، CRM، منابع انسانی، بازرگانی ، R&D، اما منتورینگ جذاب‌ترین وظیفه منه
محمد عرب اسمعیلی کارشناس پروژه استارت آپ سامانه لجستیک یکی از وظایف مهم من تحقیق و تشخیص مشکلات در حوزه لجستیک است.
(میخواهیم مبدا تحولات صنعت لجستیک و زنجیره تامین در ایران باشیم)
امیر خادم حسینی کارشناس تحقیق و اجرای سخت‌افزارهای هوشمند در پروژه ساخت ترازوی هوشمند فعالیت کردم و کارشناس تحقیق و توسعه اینترنت اشیا و سخت افزارهای هوشمند هستم.
رضا سیف مهندس نرم افزار تمام تلاشم اینه با استفاده از دانشی که با گذر زمان تو زبان‌ها و پلتفرم‌های مختلف کسب کردم به رشد تیم و محصولات شرکت کمک کنم. همیشه ترجیح میدم که خالق اتفاقات خوب باشم تا اینکه منتظر اتفاق افتادنشون بمونم!
عباس محمدی کارشناس فنی کارآموزِ دنیـای فنـاوری و رهبـر تیم‌هـای فنی در حال حاضر مجری ایده‌های نوآورانه‌ی فاوین
سید امید حسینی کارشناس فناوری اطلاعات امور مربوط به شبکه و زیرساخت شبکه اعم از اکتیو و پسیو ، سیستم تلفنی ویپ، نگهداری و ساپورت شبکه و سیستم‌ها، پشتیبانی از یوزر‌ها و حل مشکلات شبکه‌ای و سیستمی‌شون به عهده بندس.
سعید عبدی توسعه دهنده بک اند - Node JS مدیر فنی پروژه استارتاپ فوپی هستم و تمام کد پروژه رو از صفر تا صد و خودم میزنم.
احسان جهان آرا توسعه دهنده فرانت و بک اند برنامه نویس PHP و توسعه دهنده بک اند و فرانت اند هستم و در پروژه‌های خارجی شرکت درکنار آقای حسینی فعالیت می‌کنم.
سینا بریاجی توسعه دهنده فرانت و بک اند به عنوان عضوی از تیم مهندسی نرم افزار در تلاش هستم که با استفاده از تکنولوژی های جدید در پیاده سازی و توسعه سیستم های نرم افزاری مختلف کمک کنم.
علی خالقیان توسعه دهنده نرم افزارهای تحت وب مدیر ایران دروپال هستم و پرتال، وب سایت و انواع پروژه‌های تحت وب و عمدتا مبتنی بر دروپال را توسعه می‌دهم.

 

 

 

تماس با فاوین

 

 تهران، خیابان قائم‌ مقام ‌فراهانی، خیابان هشتم، پلاک 4

 021-86122813

 [email protected]

 Favin.ir

 FaterTejatar.ir

     

 

X