علی فلاح مدیرعامل  
حسین رضایی قائم مقام  
عماد رهنما مدیر ارشد فناوری CTO برای توسعه و بهبود پروژه‌ها ایده می‌دم. وقتی تیم برنامه‌نویسی کارشون گیر می‌کنه، برای حلش میان پیش من؛ چه توی کد و دیتابیس، چه توی مسائل مربوط به تیم.
کوروش ملوک‌زاده مدیر شبکه و سخت افزار

طراحی و پیاده‌سازی شبکه‌های کامپیوتری، امکان سنجی تجهیزات سخت افزاری و تامین تجهیزات در شرکت فاوین رو من انجام می‌دم.

علی خالقیان توسعه دهنده نرم افزارهای تحت وب

مدیر ایران دروپال هستم و پرتال، وب سایت و انواع پروژه های تحت وب و عمدتا مبتنی بر دروپال را توسعه می دهم.

کوثر امیرخانی مدیر محصول سحاب برگزاری جلسه با مشتری، بررسی درخواست‌های اونها و هماهنگی با تیم فنی، همچنین پیگیری تسک‌های انجام شده، تست، تحویل و آموزش به مشتری از کارهایی هست که به من واگذار شده.
افسانه دهقانی امور مالی و اداری مسئوليت كليه فعاليت‌هاي اداري ، پرسنلي و مالی شرکت فاوین بر عهده من است.
صدیقه هنرمند کارمند پشتیبانی و تشریفات پیگیری امور پذیرایی و تشریفات میهمانان شرکت، بررسی خرید ها و امور تدارکاتی شرکت از وظایف من است.
اعظم رحمتی کارمند پشتیبانی و تشریفات پیگیری امور پذیرایی و تشریفات میهمانان شرکت، بررسی خرید ها و امور تدارکاتی شرکت از وظایف من است.
ملیکا کابلی اسکرام مستر مسئولیت من ثبت درخواست‌های مشتری‌ها، بررسی اون‌ها و انتقالشون به تیم فنی هست.
همین‌طور پیگیری وظایف، بررسی و تحویل و آموزش موارد جدید به مشتری، به من سپرده میشه.
ساناز محمودی اسکرام مستر بررسی و ثبت تغییرات مطابق با چارچوب سامانه و همچنین تست موارد انجام شده توسط تیم فنی رو به عهده دارم.
علاوه بر این تولید محتوا و نظارت بر مشتریان هم به عهده‌ی من هست.
صونا پناهی آذر کارشناس بازرگانی تهیه، تنظیم و بررسی پیش نویس قراردادها و یا هر نوع سند دیگری که برای دریافت کالاوخدمات از تامین کنندگان ضروری است، از وظایف من است.
سیدمحمدسجاد میرجعفری مدیرتولید محتوا جذب و وفادارسازی مشتریان با خلق محتوا و کمپین های جذاب و رساندن یک پروژه از مرحله صفر به بلوغ و درآمدزایی تخصص و علاقمندی ویژه ی من هست.
علیرضا توفیقی

مدیر بازرگانی

به جا گذاشتن ردپایی منحصر به فرد و‌ خلاق در امور بازرگانی اصلی‌ترین ماموریت من است.
حامد بابایی مدیر توسعه بازار ارتباط قوی و حرفه‌ای، و تعامل سازنده با دیگران از مهترین اهداف من است.
محمد حسن فلاح فروش بین‌الملل و تولید محتوای دیجیتال فروش محتوای دیجیتال در بازارهای بین المللی و درآمدزایی ارزی در شرکت رو من انجام میدم. همچنین توی شرکت ارتباط با خارج از کشور و یا کار با نرم افزارهای مختلف و جدید به من سپرده می شه.
ودود قدیانلو توسعه دهنده نرم افزارهای تحت وب کارهای مربوط به توسعه نرم افزار‌های تحت وب را انجام می‌دهم، همچنین بر روی دستگاه‌های سخت افزاری کار می‌کنم ، پیاده‌سازی ارتباطات اپلیکیشن موبایل با سرور یکی دیگر از کارهای من هستش.
مهدی آمره توسعه دهنده نرم افزارهای تحت وب طراحی و توسعه فرانت و بک اند و انجام می‌دم و با دیگر بچه‌های تیم برنامه نویسی فاوین به صورت اختصاصی روی پروژه سحاب کار می‌کنم.
علی اکبر رضایی توسعه دهنده نرم افزارهای تحت وب برنامه نویس بک‌اند هستم، با php کد میزنم. به برنامه‌نویسی علاقه دارم و دوست دارم چیزای جدید یاد بگیرم پس سعی میکنم با بقیه بچه‌های تیم همکاری کنم، اگر چیزی بلدم یاد بدم و ازشون یاد بگیرم
مانی محمدی توسعه دهنده نرم افزارهای تحت وب  طراح  سامانه های تحت وب، مدیریتی و وب اپلیکیشن ها با زبان php  همراه با یک لبخند
میثم بیرانوند مدیر تیم توسعه موبایل و بازی توسعه دهنده ارشد اپلیکیشن‌‌ها، سامانه‌های سه بعدی و بازی‌های موبایلی و کامپیوتری هستم؛ پیاده‌سازی و مدیریت پروژه‌های موبایل شرکت فاوین رو برعهده دارم.
محسن بهروزی مدیر منابع انسانی و برندینگ مدیریت منابع  انسانی شرکت، برندینگ و هویت‌سازی، تولید محتوا برای سایت و یا شبکه‌های اجتماعی فاوین رو من انجام می‌دم.
امیرمهدی درزی کارشناس شبکه‌های کامپیوتری ایجاد زیرساخت و بستر شبکه های کامپیوتری، راه اندازی سرور ها و نگه داری از آن ها و ارائه خدمات آی تی به کارکنان از جمله وظایف بندست.
عباس محمدی تیم لیدر تیم سازی و ایجاد شایستگی های متمایز فنی، پیشتازی در فناوری و نوآوری مبتنی بر بلاکچین از جمله وظایف من در این مجموعه است.
سید امید حسینی کارشناس فناوری اطلاعات امور مربوط به شبکه و زیرساخت شبکه اعم از اکتیو و پسیو ، سیستم تلفنی ویپ، نگهداری و ساپورت شبکه و سیستم‌ها، پشتیبانی از یوزر‌ها و حل مشکلات شبکه‌ای و سیستمی‌شون به عهده بندس.
سینا بریاجی توسعه دهنده فرانت و بک اند به عنوان عضوی از تیم مهندسی نرم افزار در تلاش هستم که با استفاده از تکنولوژی های جدید در پیاده سازی و توسعه سیستم های نرم افزاری مختلف کمک کنم.
مهدی اسحاقی مدیر پروژه های خارجی خلق هر محصول در شرکت فاوین شروع یک ماجراجویی است، این ماجراجویی سفری پرچالش است که با ایده‌های نوآورانه شروع شده و با تلاش و کوشش و بهره‌گیری از نیروی خلاق و دانش روز محصولی جدید متولد میشود. رهبری و هدایت گروه، اصلی ترین وظیفه من برای رسیدن به اهداف شرکت میباشد.
سینا رجب پور توسعه دهنده فرانت و بک اند (Laravel) پشتیبانی و توسعه پروژه bitogift ، بدنبال یادگیری و ارائه راهکارهای جدید
ایمان هویدا توسعه دهنده فرانت اند برنامه نویس و توسعه دهنده فرانت اند هستم و در سریعترین زمان ممکن با کیفیت ترین خروجی را در اختیار تیم میگذارم
سعید اصفهانی توسعه دهنده نرم افزارهای تحت وب برنامه نویس وب هستم و با تکنولوژی های مربوط به این حوزه کار می کنم و در این مسیر همیشه 
علاقمند به یادگیری و اهل چالش بودم. خوشحالم از اینکه در جمع بچه های فاوین هستم.
محمد خلیلی توسعه دهنده بک اند برنامه نویس Node هستم و به حوزه بلاکچین و تکنولوژی های مربوط به اون علاقه دارم و همیشه به دنبال یادگیری هستم.
مهدی مهرجو توسعه دهنده نرم افزارهای تحت وب برنامه نویس هستم و با زبان های JavaScript ،PHP و Python کار میکنم. به حوزه وب و هوش مصنوعی علاقه مندم و همیشه سعیم بر اینه که مهارت ها و دانش برنامه نویسی خودم رو ارتقاء بدم. تو شرکت فاوین در کنار تیم‌ برنامه نویسی روی توسعه پروژه BPM کار می‌کنم.
روح الله عباسی توسعه دهنده نرم افزارهای تحت وب برنامه نویس Node هستم و در پروژه مسکن 13 در قسمت بک اند فعالیت میکنم.
سجاد فیروزه اسکرام مستر به عنوان اسکرام مستر برروی پروژه سحاب فعالیت دارم.
مسعود اسماعیلی کارشناس بازرگانی علاقه مند به حرفه بازرگانی و تلاش برای تسهیل فرایند بازرگانی شرکت (ترخیص، حمل،ثبت سفارش و بازاریابی و..) هستم.
سجاد سهرابی توسعه دهنده بک اند (Node.js) تمرکزم روی Nest.js هستش ، و علاقه مند به مباحث معماری نرم افزار هستم ، همچنین همواره در تلاشم که کیفیت کارم رو بهبود ببخشم.
هادی مرادی توسعه دهنده فرانت (vuejs and nuxtjs) به عنوان یک توسعه دهنده فرانت اند سعی میکنم یک تجریه جذاب و تاثیر گذار برای بازدید کنندگان از اپلیکیشن فراهم کنم.
علیرضا جونقی توسعه دهنده فرانت اند  توسعه دهنده react js و علاقه مند به تکنولوژی های تحت وب
امیرعدنان عبدالله پور طراح رابط و تجربه كاربري رهبرى پروداكت با  توجه به نيازهاى كاربر و كارفرما و توانايي حل مسئله از ويژگي هاي منه

 

 

 

تماس با فاوین

 

 تهران، خیابان قائم‌ مقام ‌فراهانی، خیابان هشتم، پلاک 4

 021-86122813

 [email protected]

 Favin.ir

 کد پستی : 1586854916

     

 

X