علی فلاح مدیرعامل  
عماد رهنما مدیر ارشد فناوری CTO برای توسعه و بهبود پروژه‌ها ایده می‌دم. وقتی تیم برنامه‌نویسی کارشون گیر می‌کنه، برای حلش میان پیش من؛ چه توی کد و دیتابیس، چه توی مسائل مربوط به تیم.
کوروش ملوک‌زاده مدیر شبکه و سخت افزار

طراحی و پیاده‌سازی شبکه‌های کامپیوتری، امکان سنجی تجهیزات سخت افزاری و تامین تجهیزات در شرکت فاوین رو من انجام می‌دم.

علی خالقیان توسعه دهنده نرم افزارهای تحت وب

مدیر ایران دروپال هستم و پرتال، وب سایت و انواع پروژه های تحت وب و عمدتا مبتنی بر دروپال را توسعه می دهم.

کوثر امیرخانی مدیر محصول سحاب برگزاری جلسه با مشتری، بررسی درخواست‌های اونها و هماهنگی با تیم فنی، همچنین پیگیری تسک‌های انجام شده، تست، تحویل و آموزش به مشتری از کارهایی هست که به من واگذار شده.
افسانه دهقانی امور مالی و اداری مسئوليت كليه فعاليت‌هاي اداري ، پرسنلي و مالی شرکت فاوین بر عهده من است.
ملیکا کابلی اسکرام مستر مسئولیت من ثبت درخواست‌های مشتری‌ها، بررسی اون‌ها و انتقالشون به تیم فنی هست.
همین‌طور پیگیری وظایف، بررسی و تحویل و آموزش موارد جدید به مشتری، به من سپرده میشه.
مهشید عرب برنامه نویس فرانت اند با کتابخانه ری اکت و فریم ورک انگولار کار میکنم و هدفم اینه که بتونم به سرعت یادبگیرم و پیشرفت کنم و نقش و مسئولیت اجتماعی خودم رو در سامانه لجستیک ایفا کنم
نسیم پورصادقی کارشناس جذب و استخدام مشورت با مدیران درمورد نیازهای شغلی، ثبت آگهی استخدامی، جستجو و غربال کردن رزومه ها و در نهایت جذب و استخدام بهترین افراد در جایگاه ها و موقعیت های شغلی مورد نیاز شرکت بر عهده من است.
ساناز محمودی اسکرام مستر بررسی و ثبت تغییرات مطابق با چارچوب سامانه و همچنین تست موارد انجام شده توسط تیم فنی رو به عهده دارم.
علاوه بر این تولید محتوا و نظارت بر مشتریان هم به عهده‌ی من هست.
سیدمحمدسجاد میرجعفری مدیرتولید محتوا جذب و وفادارسازی مشتریان با خلق محتوا و کمپین های جذاب و رساندن یک پروژه از مرحله صفر به بلوغ و درآمدزایی تخصص و علاقمندی ویژه ی من هست.
حسین رضایی مدیر دیجیتال مارکتینگ توسعه، پیاده سازی، پیگیری و بهینه‌سازی کمپین های دیجیتال مارکتینگ در کانال‌های دیجیتال بر عهده من هست
علیرضا توفیقی

مدیر بازرگانی

به جا گذاشتن ردپایی منحصر به فرد و‌ خلاق در امور بازرگانی اصلی‌ترین ماموریت من است.
حامد بابایی مدیر بازرگانی ارتباط قوی و حرفه‌ای، و تعامل سازنده با دیگران از مهترین اهداف من است.
احمد صادق برنامه نویس سنیور فرانت اند و بک اند تلاش میکنم بعنوان عضوی از تیم توسعه دهنده، ضمن توسعه کد با بدست آوردن مهارت در تکنولوژی های بکاربسته شده در پروژه و انتقال آن به هم تیمی ها در رسیدن به اهداف فنی پروژه نقش موثری داشته باشم.
محمد حسن فلاح فروش بین‌الملل و تولید محتوای دیجیتال فروش محتوای دیجیتال در بازارهای بین المللی و درآمدزایی ارزی در شرکت رو من انجام میدم. همچنین توی شرکت ارتباط با خارج از کشور و یا کار با نرم افزارهای مختلف و جدید به من سپرده می شه.
ودود قدیانلو توسعه دهنده نرم افزارهای تحت وب کارهای مربوط به توسعه نرم افزار‌های تحت وب را انجام می‌دهم، همچنین بر روی دستگاه‌های سخت افزاری کار می‌کنم ، پیاده‌سازی ارتباطات اپلیکیشن موبایل با سرور یکی دیگر از کارهای من هستش.
مهدی آمره توسعه دهنده نرم افزارهای تحت وب طراحی و توسعه فرانت و بک اند و انجام می‌دم و با دیگر بچه‌های تیم برنامه نویسی فاوین به صورت اختصاصی روی پروژه سحاب کار می‌کنم.
علی اکبر رضایی توسعه دهنده نرم افزارهای تحت وب برنامه نویس بک‌اند هستم، با php کد میزنم. به برنامه‌نویسی علاقه دارم و دوست دارم چیزای جدید یاد بگیرم پس سعی میکنم با بقیه بچه‌های تیم همکاری کنم، اگر چیزی بلدم یاد بدم و ازشون یاد بگیرم
مانی محمدی توسعه دهنده نرم افزارهای تحت وب  طراح  سامانه های تحت وب، مدیریتی و وب اپلیکیشن ها با زبان php  همراه با یک لبخند
میثم بیرانوند مدیر تیم توسعه موبایل توسعه دهنده ارشد اپلیکیشن‌‌ها، سامانه‌های سه بعدی و بازی‌های موبایلی و کامپیوتری هستم؛ پیاده‌سازی و مدیریت پروژه‌های موبایل شرکت فاوین رو برعهده دارم.
سجاد حاجی زاده توسعه دهنده موبایل بعنوان عضوی از تیم موبایل فعالیت دارم و پروژه های‌  ios ، android و pwa شرکت رو پیاده سازی میکنم
محسن بهروزی مدیر محصول و برندینگ تولید محتوا برای سایت و یا شبکه‌های اجتماعی و همچنین برندینگ و هویت‌سازی فاوین رو من انجام می‌دم و مدیر محصول بعضی پروژه‌های فاوین هستم.
پوریا طبری کارشناس شبکه‌های کامپیوتری فرآیندها و کارهای مرتبط با شبکه و زیرساخت شبکه و بستر شبکه های کامپیوتری، همچنین راه اندازی سرور ها و نگه داری از آن ها و ارائه خدمات آی تی به پرسنل جزو تسکای من حساب میشه.
امیرمهدی درزی کارشناس شبکه‌های کامپیوتری ایجاد زیرساخت و بستر شبکه های کامپیوتری، راه اندازی سرور ها و نگه داری از آن ها و ارائه خدمات آی تی به کارکنان از جمله وظایف بندست.
آرش همتی مدیر پروژه استارت آپ سامانه لجستیک مدیر، مشاور و مدرس در حوزه‌های دیجیتال مارکتینگ، فروش، تبلیغات و برندسازی، CRM، منابع انسانی، بازرگانی ، R&D، اما منتورینگ جذاب‌ترین وظیفه منه
محمد عرب اسمعیلی کارشناس پروژه استارت آپ سامانه لجستیک یکی از وظایف مهم من تحقیق و تشخیص مشکلات در حوزه لجستیک است.
(میخواهیم مبدا تحولات صنعت لجستیک و زنجیره تامین در ایران باشیم)
امیر خادم حسینی کارشناس تحقیق و اجرای سخت‌افزارهای هوشمند در پروژه ساخت ترازوی هوشمند فعالیت کردم و کارشناس تحقیق و توسعه اینترنت اشیا و سخت افزارهای هوشمند هستم.
عباس محمدی تیم لیدر تیم سازی و ایجاد شایستگی های متمایز فنی، پیشتازی در فناوری و نوآوری مبتنی بر بلاکچین از جمله وظایف من در این مجموعه است.
سید امید حسینی کارشناس فناوری اطلاعات امور مربوط به شبکه و زیرساخت شبکه اعم از اکتیو و پسیو ، سیستم تلفنی ویپ، نگهداری و ساپورت شبکه و سیستم‌ها، پشتیبانی از یوزر‌ها و حل مشکلات شبکه‌ای و سیستمی‌شون به عهده بندس.
فرهاد غلامیان کارشناس IT پشتیبانی سیستم ها و تجهیزات تحت شبکه 
بررسی ، تشخیص ، رفع عیب و ارائه بهترین راه حل بر اساس استانداردهای فناوری اطلاعات و ارتباطات
سعید عبدی توسعه دهنده فرانت و بک اند (Node JS) من بعنوان عضوی از شرکت فاوین ایده های شرکت رو به واقعیت تبدیل میکنم و در حال حاضر مدیر فنی پروژه فوپی هستم
محمد حسین حسین پور توسعه دهنده بک اند (JS) و اسکریپت نویس (py)  عضوی کوچک در کنار حرفه ای های پروژه استارت آپ سامانه لجستیک
احسان جهان آرا توسعه دهنده فرانت و بک اند برنامه نویس PHP و توسعه دهنده بک اند و فرانت اند هستم و در پروژه‌های خارجی شرکت درکنار تیم فعالیت می‌کنم.
سینا بریاجی توسعه دهنده فرانت و بک اند به عنوان عضوی از تیم مهندسی نرم افزار در تلاش هستم که با استفاده از تکنولوژی های جدید در پیاده سازی و توسعه سیستم های نرم افزاری مختلف کمک کنم.
مهدی اسحاقی مدیر پروژه های خارجی خلق هر محصول در شرکت فاوین شروع یک ماجراجویی است، این ماجراجویی سفری پرچالش است که با ایده‌های نوآورانه شروع شده و با تلاش و کوشش و بهره‌گیری از نیروی خلاق و دانش روز محصولی جدید متولد میشود. رهبری و هدایت گروه، اصلی ترین وظیفه من برای رسیدن به اهداف شرکت میباشد.
سینا رجب پور توسعه دهنده فرانت و بک اند (Laravel) پشتیبانی و توسعه پروژه bitogift ، بدنبال یادگیری و ارائه راهکارهای جدید
ایمان هویدا توسعه دهنده فرانت اند برنامه نویس و توسعه دهنده فرانت اند هستم و در سریعترین زمان ممکن با کیفیت ترین خروجی را در اختیار تیم میگذارم

 

 

 

تماس با فاوین

 

 تهران، خیابان قائم‌ مقام ‌فراهانی، خیابان هشتم، پلاک 4

 021-86122813

 [email protected]

 Favin.ir

 FaterTejarat.ir

     

 

X